Різновиди укладання терасной дошки

Різновиди укладання терасной дошки

Сьогодні ми поговоримо про способи укладання терасної дошки.

1. Класичний спосіб укладання терасної дошки

Даний спосіб монтажу терасових дощок найпоширеніший і простий. У разі правильного підбору довжини дошки для тераси після укладання практично не залишається обрізків і дошка витрачається в повному обсязі. При такому монтажі терасові дошки укладаються одна до іншої або не паралель однієї зі сторін, а під кутом 30-45 градусів. Це найпростіший варіант укладання терасної дошки. Він не вимагає високої кваліфікації монтажника, спеціальних знань. Може бути виконаний самі покупцем, за умови суворого виконання інструкції по монтажу.
Укладання горизонтальна
Укладання вертикальна
Укладання діагональна

2. Палубна укладання терасових дощок

При такому вигляді монтажу, терасові монтують в хаотичному порядку. При цьому торцевої шов повторюють через кожні 3-4 ряди. Кожен наступний ряд повинен перекрити попередній шов як мінімум на ширину дошки. При такому способі укладання вийде мінімальний витрата матеріалу. У роботі можуть використовувати всі відрізані шматки більше 50 см. Мінусом такої укладки є збільшення витрати опорної лаги, але додає Вашому бездоганному підлогового покриття незвичайний вид. Таке укладання може бути зручна на великих площах і об'єктах з перешкодами у вигляді колон, люків і т.п.
хаотична горизонталь
хаотична вертикаль
хаотична діагональ

3. Укладання терасної дошки шахматкою

Якщо Ваша майданчик має незручні розміри і не підходить під стандартну довжину терасної дошки, то відмінним варіантом вирішення стане укладання терасної дошки в шаховому порядку. Це дозволить не тільки зменшити витрату дощок, а й розділити візуально територію по зонам і за кольорами. Цей спосіб монтажу передбачає симетрію швів через кожні кілька рядів або навіть ряд. Поперечний шов може повторюватися через ряд посередині або зі зміщенням на третину від дошки, повторюватися через кожні 2 ряди. Такий варіант збірки ідеально підійде педантичним людям, які вважають за краще порядок у всьому.
вертикальна шахматка
діагональна шахматка

4. Різноспрямована укладання терасної дошки

В даному випадку дошки укладаються в перпендикулярних один одному напрямках. Наприклад, 2 композитні дошки монтують в одному і тому ж напрямку на відстані рівному довжині дошки. При цьому заповнення між терасовими дошками виробляють в протилежному напрямку. Такий монтаж також дозволить суттєво оптимізувати розкрій матеріалу, зведе до мінімуму час, що залишився кількість обрізків. Найбільш вдале застосування цього способу монтажу на довгих вузьких майданчиках і доріжках.
різноспрямована горизонталь
різноспрямована вертикаль
різноспрямована діагональ

5. Художня укладка терасної дошки

Один з найбільш неординарних варіантів укладання, коли в одному настилі використовуються кілька кольорів і з допомогою терасових дощок формуються орнаменти. Крім того, це трудомісткий і складний варіант монтажу, який вимагає високої кваліфікації фахівців, що виконують монтаж.

Як що в Вас залишились питання. Ми завжди раді допомогти
у виборі і порадимо оптимальний варіант укладки.