Фасадні панелі з ДПК - новинка на ринку оздоблювальних матеріалів

Фасадні панелі з ДПК - новинка на ринку оздоблювальних матеріалів

Різноманітність оздоблювальних матеріалів викликає все більше і більше різних питань щодо їх якості, надійності, довговічності і доцільності застосування на конкретному об'єкті. І сьогодні ми розповімо Вам про переваги і характеристики нового облицювального і оздоблювального матеріалу - фасадних панелях з деревинно-полімерного композиту (ДПК).

Якщо Ви підійшли до етапу облицювання стін власного будинку, то Ви вже знаєте на скільки це важливий і серйозний момент. Облицювальний матеріал призначений не тільки надати завершений і красивий вид дому, але і забезпечити захист стін будівлі і додатковий комфорт мешканцям. А якщо ще й ціна фасадних панелей буде розумною - то як тут не задуматися про покупку?

Оздоблення зовнішніми фасадними панелями з ДПК буде дуже доречним. ДПК - це деревно-полімерний композит, який складається з натуральної деревної муки, а також з полімеру. Наприклад фасадні панелі HOLZDORF виконані з суміші деревини і ПВХ (полівінілхлориду): найпоширенішого будівельного пластику в нашому житті, в співвідношенні 50/50.

Завдяки такій пропорції змішування основних компонентів, фасадні панелі для облицювання стін споруди мають велику кількість різноманітних переваг і властивостей, які вигідно відрізняють їх від інших матеріалів для оздоблення стін зовні.

  • фасадний сайдинг ДПК - це дуже довговічний матеріал з гарантованим мінімальним терміном служби від 30 років.
  • матеріал не боїться сонячного воздейстия, а саме його ультрафіолетового випромінювання. Перші зміни кольору фасадних панелей починаються аж через 20 років після їх введення в експлуатацію та природної цветостабілізаціі в перші кілька тижнів перебування під сонцем. Висока якість фарбувального пігменту, використання спеціальних добавок для продовження стійкості кольору, а також фарбування виробів в масі стали запорукою перевіреного терміну служби.
  • не підтримує горіння. Єдині фасадні панелі з ДПК в Україні з групою горючості Г2.
  • додаткові теплоізоляційні властивості композитного матеріалу також як не можна до речі при обробці фасаду будівлі, особливо приватного будинку. Тепле повітря не виходитиме взимку, а холодний проникати всередину будинку, що захищає будинок від охолодження і береже гроші власника на опаленні.
  • додаткова звукоізоляція. Теж важливий фактор, особливо якщо ви хочете в своєму будинку відпочивати або він знаходиться недалеко від дороги. Висока щільність матеріалу, велика товщина стінок (навіть у порівнянні з ПВХ сайдингом), особливу будову профілю працює на додаткове звукопоглинання.
  • стійкість до біологічного впливу. Фасадна панель ДПК не боїться гнилі, комах, плісняви, деревних черв'яків, не дивлячись на вміст у ній деревини.
  • композитний фасадний сайдинг ДПК має дуже низький показник водопоглинання. Так як деревно-полімерний композит не має такої всмоктуючої здатності, як деревина, то і фасад з часом не розтріскується, що не вигинається, з нього не випадають тріски, не формує скалок.
  • монтаж такої фасадної дошки не залежить від погоди (правда ви можете пошкодувати себе або бригаду і перечекати мороз в 20С), а термо- і морозостійкість даного вироби знаходяться на дуже високому рівні від -50С до + 70С. Головне під час установки фасадних панелей дотримуватися інструкції по монтажу і тоді будинок буде вітати вас прекрасним зовнішніми виглядом довгі десятиліття.

Тільки уявіть собі: ніяких підфарбувань, штукатурки, шліфувань, обробок спеціальними захисними засобами, спеціального догляду цілих 30 років! І це мінімум.

Погодьтеся, більшість інших фасадних матеріалів не мають і половини властивостей деревно-полімерного композиту. Тому використання фасадних панелей з даного матеріалу при обробки зовнішніх стін будівель абсолютно виправдано.

Ось чому ДПК фасадні панелі все частіше зустрічаються в приватному і комерційному будівництві: на стінах будинків сусідів, на літній веранді улюбленого ресторану і т.д.

Ознайомитися з асортиментом і цінами на фасадні панелі ДПК можна на нашому сайті.