Статті

Різноманітність оздоблювальних матеріалів викликає все більше і більше різних питань щодо їх якості, надійності, довговічності і доцільності застосування на конкретному об'єкті. І сьогодні ми розповімо Вам про переваги і характеристики нового облицювального і оздоблювального матеріалу - фасадних панелях з деревинно-полімерного композиту (ДПК).

Якщо Ви підійшли до етапу облицювання стін власного будинку, то Ви вже знаєте на скільки це важливий і серйозний момент. Облицювальний матеріал призначений не тільки надати завершений і красивий вид дому, але і забезпечити захист стін будівлі і додатковий комфорт мешканцям. А якщо ще й ціна фасадних панелей буде розумною - то як тут не задуматися про покупку?

Що таке перила і для чого вони потрібні?
Сходи і балкони в інтер'єрі та екстер'єрі грають важливу роль. Вони завжди привертають увагу на себе, виглядають красиво і багато за рахунок вертикальних огорож - перил. Перила можуть бути зроблені з різних матеріалів, різної форми і дизайну. Головною метою їх є безпека руху по сходах або знаходження на балконі.

При виборі перил для вас, а особливо для ваших дітей, необхідно продумати наступні моменти:

Мабуть, у багатьох була мрія - мати свій заміський будиночок (фазенду / котедж / родовий маєток).

Ця стаття для тих, у кого мрія збулася, і тепер стоїть питання: як прикрасити ландшафтний дизайн.

Присадибна ділянка, як правило, не завжди знаходиться на рівній поверхні. І для зручного підйому на вулиці, використовують сходи і доріжки до них.

Більш детально поговоримо про сходи. Всі знають, що найбільш природно і природно виглядають сходи з натурального дерева. Дерев'яні сходи не буде виділятися із загального вигляду природного навколишнього ландшафту, буде виглядати максимально натуральною. Багато хто використовує дерев'яні настили і сходи, але на сьогоднішній момент це не вигідно, тому що дерево швидко приходить в непридатність:
 

Сьогодні ми поговоримо про способи укладання терасної дошки.

1. Класичний спосіб укладання терасної дошки

Даний спосіб монтажу терасових дощок найпоширеніший і простий. У разі правильного підбору довжини дошки для тераси після укладання практично не залишається обрізків і дошка витрачається в повному обсязі. При такому монтажі терасові дошки укладаються одна до іншої або не паралель однієї зі сторін, а під кутом 30-45 градусів. Це найпростіший варіант укладання терасної дошки. Він не вимагає високої кваліфікації монтажника, спеціальних знань. Може бути виконаний самі покупцем, за умови суворого виконання інструкції по монтажу.
Укладання горизонтальна
Укладання вертикальна
Укладання діагональна

2. Палубна укладання терасових дощок

При такому вигляді монтажу, терасові монтують в хаотичному порядку. При цьому торцевої шов повторюють через кожні 3-4 ряди. Кожен наступний ряд повинен перекрити попередній шов як мінімум на ширину дошки. При такому способі укладання вийде мінімальний витрата матеріалу. У роботі можуть використовувати всі відрізані шматки більше 50 см. Мінусом такої укладки є збільшення витрати опорної лаги, але додає Вашому бездоганному підлогового покриття незвичайний вид. Таке укладання може бути зручна на великих площах і об'єктах з перешкодами у вигляді колон, люків і т.п.
хаотична горизонталь
хаотична вертикаль
хаотична діагональ

3. Укладання терасної дошки шахматкою

Існує три базових типа основ для встановлення терасних систем:

  •      Шільні: бетонні, асфальт, кам'яні
  •      Дреновані: щебінь, пісок, бруківка
  •      М'які: бітумні і експлуатовані покрівлі

Загальний принцип устрою терас для будь-яких основ:
     1. Тераса - це завжди самонесуща конструкція.
     2. Тераси ніколи і нічим не кріпляться до основи або до стін.
     3. Тераси з натурального дерева не терплять жорсткого защемлення.

Установка тераси на дреніруему основу:

До дренируемой основи ми зараховуємо:

Сторінки